Native Speaker - English
Switch to Polish

Main Methodology Offer Testimonials ContactJeżeli szukacie najlepszego Native Speaker’a w Warszawie, to musicie zgłosić się do Adriana. Goszczę u niego już prawie 3 lata i wiem co piszę. Jest on niezwykle inteligentnym i wykwalifikowanym człowiekiem, z którym nauka to czysta przyjemność. Angażuje się bardzo w naukę swoich studentów i czerpie satysfakcję z widocznych efektów. Jego piękny brytyjski akcent zadziwił już wiele osób, świadczy o tym jego rola lektora w wielu nagraniach będących w sieci, dlatego jeżeli chcecie osiągnąć więcej niż tylko możliwość porozumiewania się w języku angielskim, to jest to nauczyciel dla Was.
Dla niego nie ma tematów tabu, tak więc możecie szlifować również swój specjalistyczny angielski, a jego niesamowite poczucie humoru sprawi, że lekcje nie będą nudne i upłyną w lekkiej, koleżeńskiej atmosferze.
Podsumowując, jeżeli cenicie swój czas oraz zależy Wam na widocznych postępach w nauce i doskonaleniu języka angielskiego, to umówcie się na lekcje z Adrianem, a sami zobaczycie że nie piszę tutaj pustych słów.
Darek


Do Adriana chodziłam raz w tygodniu przez kilka lat, szkoląc poprawność i jakość mojego angielskiego. Polecam lekcje z nim, bo oprócz tego że ma się możliwość obcowania z czystym, pięknym językiem to dodatkowo lekcje u Adriana to możliwość dyskusji i wymiany poglądów na każdy temat. Adrian jest otwartym na poglądy innych, bardzo tolerancyjnym człowiekiem, którego warto poznać - Polecam
Dorota


Znajomkowie,komu potrzebny Native Speaker,temu polecam Adriana!Jest sprawdzony!
Anett


Witam! Szczerze polecam lekcje języka angielskiego u Adriana! W krótkim okresie czasu przygotował mnie do matury, którą zdałem z bardzo dobrym wynikiem. Lekcje u Adriana wiele mi dały i planuję dalej kontynuować pracę z nim. Adrian dysponuje ogromnym doświadczeniem i szeroką wiedzą w nauczaniu języka angielskiego. Lekcje są bardzo ciekawe i praktyczne. Adrian jest nie tylko nauczycielem, jest również lektorem i tłumaczem. Jest bardzo miły, sympatyczny i dowcipny. Potrafi dostosować się do ucznia w każdym wieku. Cena lekcji jest atrakcyjna biorąc pod uwagę poziom nauczania. Pozdrawiam
Tomasz


Również polecam angielski z Adrianem. Można z nim porozmawiać na każdy temat, czy to sport czy filozofia na wysokim poziomie:) Przy okazji za każdym razem jest solidna dawka zwrotów i jakaś praca domowa na koniec. Lekcje naprawdę szybko mijają i nie jest to nigdy sztywne 90 min. Chodzę nieco ponad miesiąc i widzę że mój poziom angielskiego zmierza w końcu w dobrym kierunku.Pozdrawiam
Adam


Thank you Adrian :) every lesson with you not only improves my English speaking abilities and opens the gates mentioned by you wider and wider but also broadens my perspective on the world surrounding us each and every time. If somebody really wants to escape from the thick forest of grammar and fear of speaking English, nothing can do better than lessons with such native speaker as Adrian.
Mateusz


Uczę się języka angielskiego od wielu lat. Najpierw szkoła potem prywatne korepetycje. Uważam, że tylko ta ostatnia forma daje najlepsze efekty. Ucząc się z native speaker-em można nauczyć się właściwej wymowy i akcentu. „Adrian dba o właściwą wymowę i sprawia, że ludzie "nie boją się" mówić i pisać w tym języku. Polecam wszystkim, którzy podobnie, jak ja uczyli się angielskiego w polskich szkołach...
Seweryn


Jestem uczniem Adriana od września 2018 roku. Choć znamy się niedługo, mogę zdecydowanie polecić tego nauczyciela. Konwersacje z Native Speaker'em z tak czystym akcentem to niezwykła przyjemność, ale jednocześnie okazja do nauki, gdyż Adrian posiada ogromny zasób brytyjskiego słownictwa (wraz z idiomami).
Dzięki szerokim kwalifikacjom Adriana, obejmujących dyplomy prawa oraz finansów i rachunkowości, można z nim porozmawiać na dosłownie każdy temat w bardzo interesujący i angażujący sposób.
Warto wspomnieć, że Adrian jest nauczycielem bardzo wymagającym i żaden błąd w wymowie czy piśmie mu nie umknie. Choć na początku można pomyśleć, że 'robi nam pod górkę', to tak naprawdę stara się, aby nasze wysiłki językowe przyjęły najlepszą możliwą formę.
Jeżeli chcesz się nauczyć języka, doszkolić się w kilku aspektach lub podszlifować słownictwo czy wymowę nie ma lepszej osoby, do której mógłbyś się zgłosić.
Mateusz


Do Adriana uczęszczałem na konwersacje prawie cztery lata. Co tu dużo pisać - jest znakomitym partnerem do konwersacji, posługującym się elegancką i bogatą angielszczyzną z nienagannym akcentem. Jednocześnie jest bardzo interesującym człowiekiem, o dużej kulturze osobistej, posiadającym brytyjskie poczucie humoru i niezwykłą mądrość życiową, przez co rozmowy z nim, czy o sporcie, czy o systemach podatkowych - nigdy nie nudzą. Adrian koryguje błędy na bieżąco, ale robi to w sposób, który nie blokuje mentalnie rozmówcy, a co najważniejsze - te poprawki zostają w głowie.
Polecam. Nie będziecie żałować, o ile uda Wam się znaleźć wolny termin, co nie jest łatwe, ze zrozumiałych względów.
Adam